UpBright 26V AC/DC Adapter Compatible with Tineco PWRHERO 11 VA113000US PWRHERO11 Snap 21.6V Li-ion Battery Upright Cordless Stick Vacuum Cleaner KL-WA260060-J KL-WS260060-L 0.6A Power Supply Charger