UpBright 27V AC/DC Adapter Compatible with Ecovacs Winbot X WA30 WA50 Cordless Window Cleaning Robot 22.2V 3000mAh Battery Clean Mode Safety Tether OH-1048A2701700U1-U 27VDC Power Supply Cord Charger