UpBright 8V 4A AC/DC Adapter Compatible with Ingenico Model No PSM32W-080 PSM32W080 32W 4.0A 4000mA +8V DC8V 8.0V 8 Volt 8 Volts 8VDC 8.0VDC 8 V 8 VDC Power Supply Cord Cable PS Battery Charger PSU