UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with Model ATS036T-W120V ATS036T-W120V ATS036T W120V Adapter Tech. LPS DC12V 3A 36W 12 Volt 12 Volts 12VDC Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger PSU