UpBright 28V AC/DC Adapter Compatible with Holife HM208A 8KP 8KPA KB-1605 21.9V 22.2V Li-ion Battery 100W Handheld Vacuum Cordless Cleaner HLHM208BBUS HLHM208ABUS CZH024280050USWH Power Supply Charger
Product Description