UL Listed 26.3V AC/DC Adapter Compatible with Shark IW1500 IW1500UK IW1511 IW1511C IW1511UK T6 21.6V Li-ion Battery Detect Pro Vacuum Cleaner DK25A-263080H-B YLS0251A-U263080 0.8A Power Supply Charger