UpBright 24V Barrel Plug AC/DC Adapter Compatible with Neptune Apex DOS Dosing System Systems Apex Fluid Monitoring Module FMM PS-36-US 36W IC-2401500 PA1045-240T1A150 24VDC 24 V Power Supply Charger