OEM Genuine 12V 1.35A UL AC/DC Adapter for Bose 415209 SoundDock XT 626209-1900 Sound-Dock-XT Speaker Lightning Connector F12V-1.35C-DC F12V-135C-DC ITC12V-1.35C-DC DC12V 12.0V Power Supply Charger