UpBright 48V 0.4A AC/DC Adapter Compatible with S.R. SR Smith 1001530 SR1001530 Lift Operator Battery Charger LiftOperator CENB1020A4803B01 CENB1020A4803801 SL Power & Ault 48VDC 400mA Supply Cord PSU
Product Description