UpBright 20V AC/DC Adapter Compatible with KPTEC Model K65S200360E2 K655200360E2 Dongguan Guanjin Electronics Technology DC20V 3.6A 72W 20.0V 3600mA 72.0W 20VDC Power Supply Cord Battery Charger PSU