Genuine 12V 5A 60W w/ 5.5mm Barrel Plug AC/DC Desktop C8 Adapter Series Compatible with Phihong PPL65W-120 PPL65W120 993-1460-ND 12.0V 5.0A External Power Supply Cord Cable Battery Charger PSU