Genuine 54V 1.67A 90W UL AC/DC Power Adapter Compatible with Cisco Meraki MS120-8LP MX65 MX65W MX 65 W 65W MA-PWR-90WAC MS1208LP MAPWR90WAC MS1208LPMX65 P/N 640-47010 90.2W Power Supply Cord Charger
Product Description