OEM Genuine Shark 13.3V 0.75A AC/DC Adapter for Shark VM200 26 VM20026 VM200C VC200 UM200 UM205 VC205 VACMOP 10.8V Li-ion Battery Pro Cordless Floor Vacuum Mop Hand Vac DCVM200 DK012-133075H-U Charger