UpBright 21V AC/DC Adapter Compatible with EKACO M-16 RC-3003 21 Volt 4.0Ah Li-ion Battery Cordless Lightweight Electric Handheld Leaf Blower WEC-42WUAP-21000200AA 21VDC 2A Power Supply Cord Charger