OEM Genuine 19V 0.6A AC/DC Adapter for OKP Life K2 Robotic Vacuum Cleaner 12.8V Lithium-ion Battery Pack Charging Dock Amc AD-0121900060US AD-0121900060EU 19VDC 600mA Class 2 Power Supply Cord Charger
Product Description