UpBright 15V AC/DC Adapter Compatible with VuiGue VS-1088 VS1088 VS-0866 VS0866 Karaoke Party Machine Bluetooth PA Active Speaker Lyangel LY036SPS-150240U 15VDC 2.4A Power Supply Cord Battery Charger
SKU: A-ZJ12STDYIJKQ2HKC Category:
Product Description