UL Listed 12V 4A AC/DC Adapter Compatible with Medcursor Foot Massager Machine Heat Shiatsu Deep Kneading Massage Air Compression XH1200-4000 XH12004000 12.0V 4.0A 48W 12VDC Power Supply Cord Charger
Product Description