UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with Jetson Moby Electric Racer 12 Volt 4.0Ah Lead Acid Kids Ride-On Bike LED Light Wheels JMOBI-BKG JMOBIBKG HB-DC12.0V6.0W HB-DC 12.0V 6.0W 12VDC Power Charger