UpBright 18V AC/DC Adapter Compatible with Lionel O Gauge Fastrack 10″ Remote Control Terminal Straight LionChief System Track 6-1923100 HKYF45-180230T-US DC18V 2300mA 18VDC Power Supply Cord Charger
SKU: FM-VTXJRPQQ6GNXA0PX Category:
Product Description