Original 2-Prong 34V 600mA AC/DC Adapter for Dreo PowerLeap DR-HFV001 2022 28.8V 3000mAh Li-ion Battery T-DC49DA-MUR Cordless Stick Vacuum Cleaner DRHFV001 ZD24W340060US 0.6A Power Supply Charger PSU
Product Description