UpBright 12V 4-Pin AC DC Adapter Compatible with Hon-Kwang Model: HK-AB-120A150-US HK-AB-120A150-US6 HKAB120A150US HKAB120A150US6 12VDC 1.5A DC12V 1500mA Switching Power Supply Cord Cable Charger PSU
SKU: f-SPYYLFE5GEXHDUJD Category:
Product Description