UpBright 14V AC/DC Adapter Compatible with Samsung ADT SmartThings ADT Home Security Hub F-ADT-HUB-1 Smart Things Starter Kit F-ADT-STR-KT-1 ZBPOWER ZB-H140017A-R 90003 14VDC 1.7A Power Supply Charger
SKU: r-FVVO40SUWV3EKXFO Category:
Product Description