OEM Genuine 15V AC/DC Adapter for Yamaha THR10 THR 10 THR10C THR5 THR5A THR30 II Guitar Amplifier Amp TSX B72 TSX-70 TSX-W80 TSX-B141 140 EADP-38EB A NU40-8150266-I3 2.66A 3A Power Supply Cord Charger
SKU: oem-Yamaha-15V2.66A-6544Pin#10r Category:
Product Description