UpBright 5V AC/DC Adapter Compatible with Water Globes Snow Globe Snowglobe Christmas Water Lantern Model LYD0501000M LY00501000M DC5V 1000mA 5W 5VDC 1A Switching Power Supply Cord Battery Charger PSU
Product Description