UpBright 42V AC/DC Adapter Compatible with Bluetti MAXOAK Model T200-420A500-00 T200-420A50000 T200420A50000 DC42V 5A 42VDC 5000mA 42.0V 5 A 4 Volts 5000 mA Power Supply Cord Cable Battery Charger PSU