UpBright 35V AC/DC Adapter Compatible with N NADALY V28 N-V28 NV28 29.6V 2500mAh Li-ion Battery 550W 45Kpa Lightweight Cordless Stick Vacuum Cleaner 3YE GQ18-350050-AU 500mA Power Supply Cord Charger