UpBright 2-Prong 29V AC/DC Adapter Compatible with Okin Refined W75RA07-290030 JLDP.10.012.000 W75RA07290030 for Electric Adjustable Bed Lift Chair or Recliner 2A 3A Power Supply Cord Battery Charger