UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with iLuv ZDA120200US i552BLK U120130D43 Kingwall AS300-120-AA200 AS300120AA200 I189WHT i189BLK I189 iPod Dock Speaker jWIN 12VDC Power Supply Cord Cable Charger
SKU: Small -12V2A-5525#4M8 Category:
Product Description
UpBright New Global 12V AC / DC Adapter Compatible with iLuv Model ZDA120200US i552BLK U120130D43 Kingwall AS300-120-AA200 AS300120AA200 jWIN 12VDC DC12V 12.0V 12Volts 12 Volt Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Input: 100 – 240 VAC 50/60Hz Worldwide Voltage Use Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B078WMGBZX