UpBright New Global 5V AC/DC Adapter Replacement for VonHaus Model KZ0502000 K20502000 Von Haus 5VDC 2000mA DC5V 2A 5.0V 2.0A 5 VDC Switching Power Supply Cord Cable Wall Battery Charger Mains PSU
SKU: Small-5V2A-3513#4A50 Category:
Product Description
UpBright New Global 5V AC / DC Adapter Replacement for VonHaus Model: KZ0502000 K20502000 Von Haus 5VDC 2000mA DC5V 2A 5.0V 2.0A 5 VDC 5 V Switching Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B01D80DJA6