UpBright New Global 12V AC/DC Adapter Replacement for Roku FA-1200500SUA FA1200500SUA DC12V 500mA 12VDC 0.5a – 1A 12.0V World Wide Use I.T.E. Power Supply Cord Cable Wall Battery Charger Mains PSU
Product Description
UpBright NEW Global 12V AC / DC Adapter Replacement For Roku FA-1200500SUA FA1200500SUA DC12V 500mA 12VDC 0.5a – 1A 12.0V World Wide Use I.T.E. Power Supply Cord Cable Wall Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B00HSZMKTE