UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with MiSMON MS-208B MS208B MS 208B 999999 Flashes IPL Hair Removal J361-1204000I +12V 4A 48W DC12V 4000mA 48 W Switching Power Supply Battery Charger Mains PSU
SKU: i-HN4IRCWWAMDFWFIR Category:
Product Description
UpBright New Global 12V AC / DC Adapter Compatible with MiSMON MS-208B MS208B MS 208B 999999 Flashes IPL Hair Removal Model: J361-1204000I +12V 4A 48W DC12V 4000mA 48 W 12.0V 4.0A 12 Volt 4000 mA 12 Volts 12VDC 12 V 12 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B0BNSYJXRK