UPBRIGHT 5V AC/DC Adapter for Model FKS106HSC-0501500U FKS106HSC0501500U FKS106HSC-05015000U FKS106HSC05015000U Audio/Video Apparatus DC5V 5VDC 1500mA 5.0V 1.5A-2A Switching Power Supply Charger PSU
SKU: 5V1.5A-5525+Conv4015+3513+2507#4r Category:
Product Description
UpBright New Global 5V AC / DC Adapter Compatible with Model: FKS106HSC-0501500U FKS106HSC0501500U FKS106HSC-05015000U FKS106HSC05015000U Audio/Video Apparatus DC5V 5VDC 1500mA 5.0V 1.5A – 2A Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B00KQZ75K2