UpBright 5V AC/DC Adapter Compatible with Philips AS030-050-EM050 AS030-050-EI050 AS030-050-EB050 Monster KSAFB0500050W1USMON KSAFB0500050W1US MON Conair YLS0051A-T050050 0.5A Power Supply Charger PSU
UpBright New Global 5V AC / DC Adapter Compatible with Monster KSAFB0500050W1USMON Monster KSAFB0500050W1US MON Conair YLS0051A-T050050 YLS0051AT050050 5.0V 500mA DC5V 0.5A – 1A DC5V Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B00X7B7D9U