UpBright New Global AC/DC Adapter Compatible with Ktec KA12D050010022U 5V 100mA 5VDC 0.1A 5.0V 5 V 100 mA 5.0 VDC Class 2 Transformer Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU
Product Description
UpBright New Global AC / DC Adapter Compatible with Ktec KA12D050010022U 5V 100mA 5VDC 0.1A 5.0V 5 V 100 mA 5.0 VDC Class 2 Transformer Power Supply Cord Cable Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B07878QFJT