UpBright 9V AC/DC Adapter Compatible with URC Universal Remote Control D9300CEC MRF-350 MRF-260 MRF-250 MRF-300 MRF-200 MRF-100 MRF-100A RF Base Station 9VDC 300mA DC9V Power Supply Charger (Center +)
UpBright New Global 9V AC / DC Adapter Compatible with Universal Remote Control Model: D9300CEC DC 9V 300mA for Universal Remote Control MRF-260 MRF260 RF Base Station DC9V 300 mA 9VDC 0.3A – 1A 9.0V Class 2 Power Unit Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU (w/ Center Positive Tip. Please Check For Compatibility With Your Unit. Thanks.) CECCCROHS 100-240 ASIN: B0B4C8FKQL