UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with DirecTV AIM01R0-12 AIM01R1-12 AIM01R-12 AIM01R2-12 AIM 1.5 01R1-12 Satellite Advanced Meter DirectTV Direct TV Direc Trilithic PH081260U 5.0A Power Supply
UpBright New Global 12V AC / DC Adapter Compatible with DirecTV AIM01R0-12 AIM01R1-12 AIM01R-12 AIM01R2-12 AIM 1.5 01R1-12 Satellite Advanced Installation Signal Meter DirectTV AIM01R012 AIM01R112 AIM01R12 Direct TV Direc TV Trilithic PH081260U +12V 5A 60W 12.0V 5.0A 60 Watt DC12V 5000mA 12 Volt 12 Volts 12VDC 12 V 12 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B0B31L9TB3