UPBRIGHT New 5 Pin Global AC/DC Adapter Replacement for Yamaha AD-301205 V8586000 5V 12V DC5V DC12V 5VDC 12VDC 5 Volts 12 Volts Power Supply Cord Cable PS Charger Mains PSU
UpBright NEW 5 Pin Global AC / DC Adapter Replacement For YAMAHA AD-301205 V8586000 5V 12V 5VDC 12VDC DC5V DC12V 5.0V 12.0V 5 Volts 12 Volts Power Supply Cord Cable PS Charger Input: 100 – 240 VAC 50/60Hz Worldwide Voltage Use Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B0135EXRTI