UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with D-Link CAP012121 US 12.0W DLINK CAP012121US P/N: C029L01 AMS6-1201000SU AMS61201000SU 12.0V 1.0A 12VDC 1000mA DC12V 1A 12W Switching Power Supply Charger