UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with LEI NU30-4120250-I3 NU30-4120250-13 NU304120250I3 Leader AIRAVE Airvana Sprint Access Point HubBub C1-600-RT CellPhone Signal Booster 12VDC 2.5A Power Supply