UpBright 9V AC/DC Adapter Compatible with Compex SP-03E0901400-G SP-03E0901400G SP03E0901400-G SP03E0901400G DJO-Compex ref: 683010 9VDC 1.4A DC9V 1400mA 9.0V 9 V 1.4 A Power Supply Battery Charger
UpBright New Global 9V AC / DC Adapter Compatible with Compex SP-03E0901400-G SP-03E0901400G SP03E0901400-G SP03E0901400G DJO-Compex ref: 683010 9VDC 1.4A DC9V 1400mA 9.0V 9 V 1.4 A 9.0 VDC Switching Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B0B41K3DCZ