UpBright 36V AC Adapter Compatible with MOOSOO XL-618B XL618B 618B Rechargeable Li-ion Battery DC 29.6V 2500mAh 74Wh Cordless Vacuum Cleaner FY0183600500 3YE GQ18-360050-AU 500mA Power Supply Charger