UpBright New Global 15V AC/DC Adapter Compatible with Sanyo Model: U150110D43 15VDC 1100mA DC15V 1.1A 15.0V 1100 mA 15 VDC 15.0 V Class 2 Power Supply Cord Cable Wall Home Battery Charger Mains PSU
SKU: 5EERMFMM97CPEEU6 Category:
Product Description
UpBright New Global 15V AC / DC Adapter Compatible with Sanyo Model: U150110D43 15VDC 1100mA DC15V 1.1A 15.0V 1100 mA 15 VDC 15.0 V Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B09ZPJ96W4