UpBright 24.8V AC Adapter Compatible with Shark IZ500 Series IZ530 IZ531H 26 IZ540 IZ540H T6 IZ541H IZ560 IZ562H IZ563H 21.6V Li-ion Battery Cordless Pro Stick Vacuum DK024-248080H-U YLS0243A-T248080
UpBright New Global AC / DC Adapter Compatible with Shark IZ500 1Z500 Series 21.6V DC21.6V 21.6 Volt 21.6 Volts 21.6VDC Lithium Ion Li-ion Liion Battery Pack Lightweight Cordless Pro PowerFins Self-Cleaning Brushroll CordlessPro Stick Vacuum Cleaner Model DK024-248080H-U YLS0243A-T248080 24.8V 0.8A DC24.8V 800mA 24.80V 24.8VDC 24.80VDC 24.8 V 24.8 VDC Class 2 Power Supply Cord Cable PS Wall Home Charger Mains PSU CECCCROHS 100-240 ASIN: B0B2P5Q6SH