UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with JBL DSA-20R-12 FUS 120180 SSA-18W-12 US 120150 DSA-20R-12FUS 120180 SSA-18W-12US 120150 DSA-20R-12FUS120180 12VDC 1.5A Power Supply Cord Battery Charger PSU
Product Description