UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with SANSUI ES-24X3 ES-24X3AL ES-24X3A ES24X3 ES24X3AL ES24X3A Monitor 24 inch IPS Display Computer Speakers 100Hz HDMI FHD Office 12VDC Power Supply Cord Charger
Product Description