Genuine CUI 18W AC Adapter 12V 1.5A EMSA120150 Power Supply Switch-Mode EMSA120150-P13P-SZ-C10 4.0×1.7 mm OEM
SKU: oem-ARRIS-12V1.5A-5521TO4015#V6 Category:
Product Description