UL Listed 12V AC/DC Adapter Compatible with DeVilbiss 7305 7314 73XX Suction Unit 7314P-D 7304D-619 7305P-613 Healthcare AD5012N2LM UE UE48-120300SPA1 UE150526FLM02-R 33W 3A 4.16A Power Supply Charger
Product Description