UpBright 19V AC/DC Adapter Compatible with KPTEC Model K65S190378E2 K655190378E2 Dongguan Guanjin Electronics Technology DC19V 3.78A 71.82W 19VDC 3780mA Switching Power Supply Cord Battery Charger PSU
Product Description