UpBright 9V AC/DC Adapter Compatible with Hon-Kwang HK D9300CEC HonKwang Halex Dart Board Electronic Dartboard 9VDC 300mA DC9V 0.3A 9.0V Class 2 Transformer Power Supply Charger w/Center Negtive -+
SKU: 9V1A-Neg-5521+Conv3513-L#3A Category:
Product Description