Genuine 2-Prong 12.0V 12.5A 150.0W AC/DC Adapter Compatible with FSP FSP150-AHAN3 FSP150AHAN3 Sparkle 12V 12500mA 150W 12VDC Switching Power Supply Cord Cable Battery Charger PSU
SKU: oem-FSP-12V12.5A-Special-2Prong#20c1 Category:
Product Description